תקנון האתר

תקנון אתר אנה איפור אומנותי

אתר www.annafaba.co.il  (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי עבור אנה ויסטריך annafaba ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת ציוד מקצועי לציורי פנים וגוף ומוצרי אומנות וציור (להלן "המוצר/ים").
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין העסק.

הרכישה
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר/ים באמצעות האינטרנט.
ניתן לרכוש את כל מוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.
מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר/ים בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתו.

החזרות וביטולים
ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה דרך "צור קשר" באתר לשירות הלקוחות של העסק. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהעסק המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר/ים לעסק כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר. במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את עלות המוצר דרך כרטיס האשראי בו השתמשו לרכישת המוצר, או תספק מוצר חלופי על פי בחירת הלקוח.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. העסק לא יטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר. אין אפשרות להחזיר/להחליף מוצר שנעשה בו שימוש! מוצרים בהזמנה אישית אינם ניתנים להחזרה! יתכן כי יכול ויחול הבדל בצבעים בין מסך המחשב/הטלפון לבין מה שיתקבל בפועל והסיכון חל על הקונה.

אספקה והובלת המוצר
העסק ידאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 10 ימי עסקים.
העסק לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו. נעשה שימוש בגורמים שלישיים לשילוח החבילות ובמידה ויש עיכוב באספקת השירות יש לפנות לאותו צד שלישי.
משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, או שהלקוח רשאי לאסוף את המוצר באופן עצמאי בתיאום מראש מהחנות במסילת ציון.
מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.

שירות לקוחות
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר/ים, ניתן לפנות אל אנה ויסטריך
בטלפון/וואטסאפ מס' 052-6609399 בשעות העבודה: 09:00-17:00 ימים א'-ה'

 אחריות ושירות
האחריות להחלפת המוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי העסק.
יש להשתמש בכל מוצר בהתאם להוראות היצרן המופיעות על גבי המוצר. לא תחול כל אחריות על שימוש שלא בהתאם להתוויות.
האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות/אתר המכירות. העסק שומר לעצמו את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של העסק ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
אחריות העסק לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה משימוש שגוי.
העסק לא יהיה אחראי לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותו הבלעדית של העסק.

אבטחת מידע ופרטיות
אנה ויסטריך רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא ללקוח את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות. העסק מתחייב לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג' אלא בהוראת בית משפט.
העסק נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת העסק ו/או הנובעים מכוח עליון, לא יהיה העסק אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. האתר עומד בתקן האבטחה PCI-DSS. 
העסק מתחייב שלא לעשות שימוש במידע המסופק לו ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.
בשימוש בכפתור "שלח" יש משום הסכמה לעסק או למי מטעמו לעשות שימוש במידע אישי זה על מנת לספק לך מידע על המוצרים ומידע נוסף באמצעות אימייל או אחר, על שירותים ומשאבים הקשורים למוצרים של העסק. בנוסף, ניתן יהיה להשתמש במידע אישי זה למטרות סקר שוק. באם תחפוץ להסיר בכל עת את פרטייך האישיים מרשימת התפוצה של החברה התקשרו לטלפון: 052-6609399 באמצעות לחיצה על כפתור "שלח" אני מאשר בחתימתי את הטופס ואת תנאיו.

קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר זה הינן רכושה הבלעדי של אנה ויסטריך.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב.

דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו או ירושלים תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

יתכן כי יהיה שימוש בניתוח נתונים של הביקורים באתר ושיווק חוזר במידת הצורך. האתר משתמש בקבצי ה cookies.