אומנות

ממש כמו מוסדות האופנה הוותיקים בבירות האופנה, כך גם רשת הבוטיקים Silise שמייבאת בלעדית, כבר חצי יובל, יצירות אופנה של מעצבים אירופאים מוערכים ומיוחדים
רשת הבוטיקים סיליז Silise מציגה עיצובים אישיים של מעצבי-אופנה אירופאים: בגדים, נעליים, תיקים, תכשיטים ואביזרים משלימים כדוגמת צעיפים וכובעים. כל אחד מהפריטים נבחר אישית ובלעדית על ידי בעלות הרשת, סימה ויעל ודש (אם ובתה), ומאופיין באיכות קצה, באמירה אופנתית מובחנת ובאלגנטיות נשית ואינטליגנטית. מימיו הראשונים ועד היום מתנהל המקום לפי מודל "מגוון דגמים גדול, כמות קטנה", במטרה לשמור על ייחודיות כל פריט והאישה הלובשת אותו. גישה זו, כמו גם סגנון המכירה האישי והמקצועי, קיבץ קהל לקוחות נאמן של נשים בעלות מודעות לאופנת איכות, צורך בביטוי אישי ורצון לתחושת נשיות נינוחה אך כזו המשדרת גם תחכום, בידול ואינטליגנציה. הבוטיק הראשון של Silise הוקם ברעננה בשנת 1985, סנונית ראשונה של אופנה אירופאית בעיר עברית לבושת מותגים מקומיים. החנות הפכה לשלוש קומות שכוללת outlet וסניפים נוספים נפתחו ברמת אביב, ברמת השרון, בכיכר המדינה, בירושלים, ברחובות ובקרוב בחיפה.
בשנת 2005 הצטרפו לעסק בנותיה של סימה, יעל ודש אבישר -בוגרת לימודי הנדסה ניהול וכלכלה בניו יורק ושרון ודש. ביחד הן מרחיבות ללא הרף את עסקיהן מחדשות, מגלות ומייבאות עיצובים אישיים וחדשים של בתי אופנה ומעצבים אירופאים נבחרים המהווים ביחד את הקו המיוחד של סיליז. . Silise מטפחת סביבה קהילה נאמנה של נשים חובבות אופנה שמתחברות לקו הייחודי הנשי שלה ודואגת לחדש ולעניין את לקוחותיה בכל עונה מחדש.